• TELEFON INTERAKTYWNY 3D ŚWIATŁA I DŹWIĘKI 956

Symbol: 956
24.75
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 142 szt.
Waga 0.15 kg
EAN 5907508462987

Zamówienie telefoniczne: 887077006

Zostaw telefon

Telefon dla dzieci interaktywny 3D światła i dźwięki 956

Czy wasze dziecko wciąż sięga rączką po Wasz telefon? Zapewnij Maluszkowi jego własny osobisty telefonik muzyczny. Telefonik nie tylko zajmie Twoje dziecko podczas zabawy, ale pełni również funkcję edukacyjną. Dzięki dużej ilości realistycznych dźwięków prawdziwego telefonu Twoje dziecko nauczy się obsługi tego gadżetu.

Telefon interaktywny 3D światła i dźwięki 956

Wymiary opakowania: 19 x 11 x 4,5 cm

Wymiary zabawki:

Długość: 14 cm

Szerokość: 6,5 cm

Wysokość: 3 cm

Średnica guziczków: ok 1,5 x 1 cm

Baterie: 2 x AAA (brak w zestawie)

Wiek: 6m+

Zabawka posiada certyfikat EN71, CE.

Telefonik z boku posiada włącznik ON/OFF oraz dwustopniową regulację głośności.

Gdy jest jakiś czas nieużywany telefonik gra melodyjki, natomiast jeżeli nie odbierzemy to po chwili wyłącza się, dzięki czemu jest bardzo ekonomiczny i nie zużywa baterii niepotrzebnie.

Ekranik telefonu to obrazek w 3D, który przedstawia ekran podobny do prawdziwego telefonu z pandą lub pieskiem na wyświetlaczu w zależności pod jakim kątem patrzymy.

Telefonik posiada ciche przyjazne dla ucha dźwięki. Świetna zabawka edukacyjna ucząca kolorów i nazw cyfr w j. angielskim. Do tego śliczna kolorystyka, melodyjki i migające światełka zainteresują Twoja Pociechę na długi czas.

1. Patrząc z prawej strony na ekran

2. Patrząc z lewej strony na ekran.

Telefon interaktywny 3D światła i dźwięki 956 EAN 5907508462987
Telefon interaktywny 3D światła i dźwięki 956 Szerokość produktu 6.5 cm

Telefonik posiada 13 funkcyjnych guziczków:

  • Guziczek zielony ze słuchawką (po lewej): po naciśnięciu słychać dźwięki tonowego wybierania numerów, melodyjki, śmiech dziecka, dźwięk dzwonka i rozmowy w j. angielskim. Wszystkim dźwiękom towarzyszy świecące światełko z trzech górnych guziczków. Jest to też guzik funkcyjny, po jego naciśnięciu naciskając guziczki od 0-9 słyszymy angielskie nazwy cyfr znajdujących się na guziczkach.
  • Guziczek zielony ze słuchawką (po prawej): po naciśnięciu słychać dźwięki, śmiech dziecka, melodyjki i pożegnanie w j. angielskim. Wszystkim dźwiękom towarzyszy świecące światełko z trzech górnych guziczków. Jest to też guzik funkcyjny, po jego naciśnięciu naciskając guziczki od 0-9 słyszymy angielskie nazwy kolorów w jakich są guziczki.
  • Guziczek z nutkami: po naciśnięciu słychać 5 różnych melodyjek. Wszystkim dźwiękom towarzyszy świecące światełko z trzech górnych guziczków. Jest to też guzik funkcyjny, po jego naciśnięciu naciskając guziczki od 0-9 możemy wystukiwać w różnym tempie melodyjki.
  • Guziczki z cyframi od 0-9: w pierwszym trybie słychać angielską cyfrę jeden, w drugim trybie można wystukiwać melodyjki w różnym tempie, w trzecim trybie słyszymy kolory guziczków w j. angielskim. Wszystkim dźwiękom towarzyszy świecące światełko z trzech górnych guziczków.

Zabawka zapakowana w ładne kolorowe pudełko z okienkiem. Idealnie nadaje się na prezent.

Wiek 6 - 18 miesięcy
Wymiary 14 x 6,5 x 3 cm
Baterie 2 x AAA (brak w zestawie)
Ilość w opakowaniu 96